• Cancel
    Filter
Filter

18. Online Osmanlı Karma Eserler ve Resim Müzayedesi

Hepsi  Antik Müzayede’den...

 

18. Online Osmanlı Karma Eserler ve Resim Müzayedesinde yer alan tüm eserler kurumumuz güvencesinde yer almaktadır.

18. Online Osmanlı Karma Eserler ve Resim Müzayedesi 27 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 20:30'dan itibaren CANLI olarak devam edecektir.  Her lotun ekranda kalma süresi 15 saniyedir. Lotlar sıra ile satışa çıkacak ve son 10 saniyede teklif gelmesi halinde her lot 15 saniye daha uzayacaktır.

18. Online Osmanlı Karma Eserler ve Resim Müzayedesinde komisyon oranı %10 ve %18 komisyon KDV'si olarak uygulanacaktır. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 5 (Beş) iş günüdür.

Sayın koleksiyoner ve sanatseverler, eserlere pey vermek ve "Online Canlı Müzayede” ye katılmak için web sitemiz üzerinden üye olunuz. www.hepsiantik.com

İlgilendiğiniz eserler ile ilgili olarak +905332177554 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Online müzayedelerde yer alan eserler satış öncesinde online kataloğu yayınlandığı tarihten sonra  19 Mayıs mahallesi Teyfikbey sokak no:3 Dükkan F Kazasker Kadıköy/ İSTANBUL adresinde teşhir edilmektedir. 

İncelemek İstediğiniz Eserin Detaylı Bilgi ve Fotoğraflarına Ulaşmak için Web sayfamızda veya MuzayedeAPP Sitesinde yer Alan Fotoğrafına Tıklamak Süretiyle Farklı Açılardan eserleri İnceleyebilirsiniz.

previous
Go to Page: / 5
next